Lineup

  • 13th Monkey (D)
  • Aeon Sable (D)
  • Ah Cama
  • Sotz (B)
  • Ah! Kosmos (TR)
  • Alcest (F)
  • Amanda Palmer (Dresden Dolls) & Edward Ka
  • Spel (Legendary Pink Dots) (USA/NL)
  • Amorphis (FIN)
  • Andi Sexgang (GB) acoustic show
  • Andyra (D)
  • Angels & Agony (NL)
  • Annwn (D)
  • Autodafeh (S)
  • Azar Swan (USA)
  • B
  • Movie (GB)
  • Besides (PL)
  • BFG (GB)
  • Black Nail Cabaret (H)
  • Bleib Modern (D)
  • Bloody, Dead & Sexy (D)
  • Cabaret Voltaire (GB) exclusive German show 2017
  • Cephalgy (D)
  • Chemical Sweet Kid (F)
  • Corde Oblique (I)
  • Cryo (S)
  • Cuelebre (E)
  • Da
  • Sein (E) world premiere
  • Decoded Feedback (CDN)
  • Der Blaue Reiter (E)
  • Der Fluch (D)
  • Desperate Journalist (GB)
  • Die Selektion (D)
  • Drab Majesty (USA)
  • Eden (AUS) european premiere
  • Eisfabrik (D)
  • Emma Ruth Rundle (USA)
  • Empusae (B)
  • Equilibrium (D)
  • Erdling (D)
  • Esben And The Witch (GB)
  • Fïx8:Sëd8 (D)
  • Finsterforst (D)
  • Folk Noir (D/NL)
  • Frankenstein (USA)
  • Funker Vogt (D) exclusive German show 2017
  • Hamferð (FO)
  • Hautville (I)
  • Hørd (F)
  • Herbst In Peking (D)
  • Hexperos (I)
  • Iamtheshadow (P)
  • Ianva (I)
  • Illuminate (D)
  • In the Woods... (N)
  • Iszoloscope (CDN)
  • Jarboe (USA) exclusive acoustic show
  • Johnny Deathshadow (D)
  • Klangstabil (D)
  • Klez.e (D)
  • Klimt1918 (I)
  • Landscape Body Machine (CDN)
  • Larrnakh (H)
  • Lebanon Hanover (GB)
  • Lucifer's Aid (S)
  • Machine De Beauvoir (D)
  • Masquerade (FIN)
  • MGT & Friends (GB)
  • Mlada Fronta (F)
  • Moon Far Away (RUS)
  • Nachtblut (D)
  • Nikolas Schreck (USA)
  • Noisuf
  • X (D)
  • Novakill (AUS)
  • Nox Interna (D)
  • Odroerir (D)
  • Ohm (CDN)
  • Ordo Rosarius Equilibrio (S)
  • Peter Bjärgö (S)
  • Peter Heppner (D)
  • Pouppée Fabrikk (S)
  • Principia Audiomatica (HR)
  • Ragnaröek (D)
  • Red Cell (S)
  • Red Mecca (S)
  • Revolting Cocks (USA/B) exclusive German show 2017
  • Ritual Howls (USA)
  • Romuvos (LT)
  • Rotersand (D)
  • RRoyce (D)
  • S.P.O.C.K (S)
  • Saigon Blue Rain (F)
  • Sündenrausch (D)
  • Scary Bitches (GB)
  • Schneewittchen (D)
  • Sex Gang Children (GB)
  • She Past Away (TR)
  • Shireen (NL)
  • Sinistro (P)
  • Sixth June (SRB)
  • Skinny Puppy (CDN) exclusive German show 2017
  • Soviet Soviet (I)
  • Suicide Commando (B)
  • Superikone (D)
  • Sylvaine (N)
  • Sylvgheist Maëlström (F)
  • Tanzwut (D)
  • Technique (BR)
  • The 69 Eyes (FIN)
  • The Agnes Circle (GB)
  • The Creepshow (CDN)
  • The Devil And The Universe (A)
  • The Mission (GB)
  • The Pussybats (D)
  • This Morn' Omina (B)
  • Thrudvangar (D)
  • Unlight (D)
  • V2A (D/GB)
  • Vain Warr (USA) ex
  • Blacklist
  • Varg (D)
  • Virgin In Veil (FIN)
  • VNV Nation (IRL/GB)
  • Vogelfrey (D)
  • Wednesday 13 (USA)
  • Whispering Sons (B)
  • Wires & Lights (D)
  • Xandria (D)

Aktualności

2016-04-25

Zostały dwa tygodnie do festiwalu!

ANNA VON HAUSSWOLFF (S), HEYDENRAUSCH (D), THE MARY ONETTES (S), CARACH ANGREN (NL), ROSARUBEA (I), ROSE MCDOWALL (GB), HEIDEVOLK (NL), SELOFAN (GR), MEINHARD (D), SWALLOW THE SUN (FIN)
2016-04-04

Już prawie wszystkie zespoły ogłoszone!

Do rozpoczęcia festiwalu zostało około półtora miesiąca. Natomiast kilka dni temu zostały zapowiedziane kolejne kapele:

PROJECT PITCHFORK (D) - 25th anniversary show, ABNEY PARK (USA) - exclusive German show 2016, ARGYLE GOOLSBY & THE ROVING MIDNIGHT (USA), ANCIENT METHODS (D), HEARTS OF BLACK SCIENCE (S), THEATERPACK (D), CLAUDIA GRÄF (D), AXEL THIELMANN (D), TILO AUGSTEN (D), CLEMENS-PETER WACHENSCHWANZ (D), CAPELLA FIDICINIA (D), MÄNNERCHOR LEIPZIG-NORD (D), MIDGARDS BOTEN (D), HUBERTUS SCHMIDT (D), MICHAEL BRUNNER (D), SANDRO STANDHAFT (D), MARKO MEYER (D), FRANK HERRMANN (D), CHOR, BALLETT UND ORCHESTER DER MUSIKALISCHEN KOMÖDIE LEIPZIG (D), CHOR UND JUGENDCHOR DER OPER LEIPZIG (D), GEWANDHAUSORCHESTER (D), LEIPZIGER BALLETT (D)
2016-03-19

Kolejna aktualizacja lineupu!

PETER MURPHY (GB) – 'Mr. Moonlight show' presenting the best of Bauhaus, THE AERDT (D), DORNENREICH (A) - with two different sets, DIODATI (D), ROGER ROTOR (CH), ÁRNICA (E), ONE I CINEMA (D), KORPIKLAANI (FIN), PATENBRIGADE WOLFF (D), TROLLFEST (N), PINK TURNS BLUE (D), ULTRANOIRE (H), TE/DIS (D) - world premiere, THE LEGENDARY PINK DOTS (NL), PRIDE AND FALL (N) - exclusive German show 2016, IRFAN (BG), LACRIMOSA (CH), ANGELIC FOE (S), MY DYING BRIDE (GB), ERIC FISH AND FRIENDS (D), AMBER ASYLUM (USA), DRANGSAL (D), BANANE METALIK (F), CULTUS FEROX (D), ENSLAVED (N), BALZAC (J), JOACHIM WITT (D), BLACK MOON SECRET (D)
2016-03-01

Aktualizacja lineupu

FAUN (D), ENDLESS ASYLUM (E), VERSENGOLD (D), JESSICA93 (F), LORD OF THE LOST (D), PLASTIC NOISE EXPERIENCE (D), HARPYIE (D), ORANGE SECTOR (D), RUINED CONFLICT (USA), THE ANGINA PECTORIS (D) - first show in 15 years
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >> >]

02 - 05 VI 2017