Lineup

  • Abney Park (USA) exclusive German show 2016
  • Aesthetic Perfection (USA)
  • Amber Asylum (USA)
  • Amnistia (D)
  • Ancient Methods (D)
  • And Also The Trees (GB)
  • Angelic Foe (S)
  • Argyle & Goolsby & The Roving Midnight (USA)
  • Artwork (D) 30th anniversary show
  • Aurelio Voltaire (USA)
  • Autumnal (E)
  • Axel Thielmann (D)
  • Árnica (E)
  • Backworld (USA)
  • Balzac (J)
  • Banane Metalik (F)
  • Bestial Mouths (USA)
  • Bifröst (A)
  • Biomekkanik (S)
  • Black Moon Secret (D)
  • Blitzmaschine (D)
  • Capella Fidicinia (D)
  • Chainreactor (D)
  • Chor und Jugendchor Der Oper Leipzig (D)
  • Chor, Ballett Und Orchester Der Musikalischen Komödie Leipzig (D)
  • Christ Vs. Warhol (USA)
  • Christine Plays Viola (I)
  • Cinema Strange (USA) worldwide exclusive show in 2016
  • Claudia Gräf (D)
  • Clemens
  • Peter Wachenschwanz (D)
  • Coppelius (D)
  • Crematory (D) 25th anniversary show
  • Cult Club (D)
  • Culture Kultür (E)
  • Cultus Ferox (D)
  • Dark Fortress (D)
  • Darkhaus (D/USA)
  • Darkher (GB)
  • Das Ich (D)
  • Dernière Volonté (F)
  • Destin Fragile (S)
  • Deutsch Nepal (S)
  • Diary Of Dreams (D)
  • Die Krupps (D)
  • Die Wilde Jagd (D)
  • Diodati (D)
  • Dirk Ivens (B) presents the best of The Klinik, Dive, Blok 57 and Absolute Body Control
  • Dornenreich (A) with two different sets
  • Drangsal (D)
  • Endless Asylum (E)
  • Enslaved (N)
  • Eric Fish And Friends (D)
  • Estampie (D) 30th anniversary show
  • Faun (D)
  • Frank Herrmann (D)
  • Gernotshagen (D)
  • Gewandhausorchester (D)
  • Girls Under Glass (D) 80s original lineup
  • Golden Apes (D)
  • Gothminister (N)
  • Grausame Töchter (D)
  • Hante. (F)
  • Har Belex (E)
  • Harpyie (D)
  • Haujobb (D)
  • Hearts Of Black Science (S)
  • Hubertus Schmidt (D)
  • In The Nursery (GB) 35th anniversary show
  • Irdorath (BY)
  • Irfan (BG)
  • James Rays Gangwar (GB)
  • Jessica93 (F)
  • Joachim Witt (D)
  • Kari Rueslåtten (N)
  • Kauan (RUS)
  • Kirsten Morrison (GB)
  • Kommando (D)
  • Korpiklaani (FIN)
  • Krayenzeit (D)
  • Kuroshio (FIN)
  • Kyoll (D)
  • Lacrimosa (CH)
  • Lament (D)
  • Last Leaf Down (CH)
  • Leather Strip (DK)
  • Leaves' Eyes (D/N) Viking show
  • Legend (IS)
  • Leipziger Ballett (D)
  • Lene Lovich Band (USA)
  • Lord Of The Lost (D)
  • Machinista (S)
  • Marko Meyer (D)
  • Maschinenkrieger KR52 vs. DISRAPTOR (D)
  • Männerchor Leipzig
  • Nord (D)
  • Mesh (GB)
  • Michael Brunner (D)
  • Midgards Boten (D)
  • My Dying Bride (GB)
  • Näo (F)
  • Nekromantix (DK)
  • Neuroticfish (D)
  • Nordvargr (S)
  • Nullvektor (D)
  • One I Cinema (D)
  • Orange Sector (D)
  • Other Day (D)
  • Patenbrigade Wolff (D)
  • Peter Murphy (GB) 'Mr. Moonlight show' presenting the best of Bauhaus
  • Peter Yates (GB)
  • Pink Turns Blue (D)
  • Plastic Noise Experience (D)
  • Position Parallèle (F)
  • Pride And Fall (N) exclusive German show 2016
  • Project Pitchfork (D) 25th anniversary show
  • Psilocybe Larvae (RUS)
  • Reaper (D)
  • Roger Rotor (CH)
  • Ruined Conflict (USA)
  • Saeldes Sanc & Ernst Horn (D)
  • Sandro Standhaft (D)
  • Sangre De Muerdago (E)
  • Schöngeist (D)
  • Schwarzer Engel (D)
  • Siechtum (D) exclusive reunion show
  • Signal Aout 42 (B)
  • Sigue Sigue Sputnik (GB)
  • Skálmöld (IS)
  • Solar Fake (D)
  • Somatic Responses (GB)
  • Sonar (B)
  • Suicide Commando (B)
  • Sunset Wings (RUS)
  • Supersimmetria (D)
  • Tanz Ohne Musik (RO)
  • Te/DIS (D) world premiere
  • The Aerdt (D)
  • The Angina Pectoris (D) first show in 15 years
  • The Deadfly Ensemble (USA)
  • The Fright (D)
  • The House Of Usher (D)
  • The Legendary Pink Dots (NL)
  • The Protagonist (S)
  • The Underground Youth (GB)
  • The Visit (CDN)
  • Theaterpack (D)
  • Thorofon (D) 25th anniversary show
  • Tilo Augsten (D)
  • Tragic Black (USA)
  • Treha Sektori (F)
  • Triarii (D)
  • Trollfest (N)
  • Ultranoire (H)
  • Unzucht (D)
  • Valhall (S)
  • Velvet Acid Christ (USA)
  • Versengold (D)
  • Winter Severity Index (I)
  • Winterkälte (D) 25th anniversary show
  • Xeno & Oaklander (USA)
  • XTR Human (D)

Aktualności

2015-03-01

Kolejni artyści w line-upie

FIXMER/MCCARTHY (F/GB), SNOG (AUS), THE OTHER (D), OTTO DIX (RUS), THE SAINT PAUL (D), FIXMER/MCCARTHY (F/GB), SNOG (AUS), THE OTHER (D), OTTO DIX (RUS), THE SAINT PAUL (D), ESCAPE WITH ROMEO (D), KING DUDE (USA), NZ (A), THE PRESENT MOMENT (USA), SWEET ERMENGARDE (D)
2015-02-23

Aktualizacja!

GRENDEL (NL), TWO WITCHES (FIN), ORPHX (CDN), MORTHOUND (S), ROMA AMOR (I), KLUTAE (DK), ASHRAM (I), HARMJOY (D/USA), EVI VINE (GB), GHOSTS OF
DAWN (D), AGENT SIDE GRINDER (S), SOL INVICTUS (GB) - perform the album "In The Rain", EISREGEN (D), LISA CUTHBERT (GB), MUSHROOM'S PATIENCE (I), ANTIMATTER (GB) – acoustic and electric performance, TROLLFEST (N), ACCESSORY (D), JO QUAIL (GB), BLOOD AND SUN (USA), SÓLSTAFIR (IS), POLAROID KISS (GB), ASH CODE (I), EMPATHY TEST (GB), DUPONT (S),
2015-02-12

Znamy pierwsze zespoły tegorocznego line-upu

Są nimi takie gwiazdy jak: Automelodi (CDN) - Fields Of The Nephilim (GB) Konzert zum 30. Jubiläum - Samsas Traum (D) - Soror Dolorosa (F) - Unto Ashes (USA), czekamy na więcej:)
2015-01-14

Fałszywe bilety na WGT 2015

Uwaga! Firma "Global Tickets" za pośrednictwem swojej strony internetowej prowadzi sprzedaż biletów na zbliżające się WGT w wyimaginowanej cenie 149 Euro. W związku z tym, informujemy, iż nie jest to sprzedaż autoryzowana, a wszystkie zakupione bilety z tego portalu będą nieważne! Zdecydowanie odradzamy Wam zakup biletów poprzez tę witrynę, oficjalna sprzedaż biletów na 24 WGT (22 - 25 maja) rozpocznie się na początku lutego na www.wave-gotik-treffen.de. Koszt biletu to 99 Euro, tak samo jak w roku 2014.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >> >]

13 - 16 V 2016